| CorNNeL a întrebat:

Salut cat costa telefonul Nokia Lumia 520 direct din magazin nu dupa net ca stiu preturile stie cineva cat e pretul lui original luat din magazin?

Răspuns Câştigător
| Borderline a răspuns:

Buna Cornel, nu stiu cat costa in magazin, asta poate sa difere de la magazin la magazin, va trebui sa mergi si sa intrebi la magazin. Insa poti incerca sa-l comanzi de pe Emag si vei avea transport gratuit. Acolo costa 700 lei.

| CorNNeL explică (pentru Borderline):

Am vazut pe net 600 si 39 de lei, oare o fi la mana intai?

| Borderline a răspuns (pentru CorNNeL):

Nu stiu, depinde de site. Daca e la mana a doua ar trebui sa scrie pe undeva.

| CorNNeL explică (pentru Borderline):

Uite site, zi-mi te rog daca e la mana intai sau la a 2-a: http://www.emag.ro/......DZFCXBBBM/

| Borderline a răspuns (pentru CorNNeL):

E mana intai. Cele de mana a doua sunt mai jos, unde scrie "Produse resigilate"

| CorNNeL explică (pentru Borderline):

Mersi mult, meriti funda

| Borderline a răspuns (pentru CorNNeL):

Cu placere. ^^

7 răspunsuri:
| AdrianaFluturash a răspuns:

Pai am lumia si a costat 720 de lei happy