| Ncl_Stefan_1997 a întrebat:

Salut, caut de mult un switchbot pentru Metin2 Severin si nu pot gasi, va rog daca ma puteti ajuta cu un link ceva as fi recunoscator.

1 răspuns:
| Kyılε a răspuns:

Link-uri eu nu postez, deoarece raspunsurile mele care contin link-uri nu se vor lua in considerare (vreau si eu sa ajung macar pe locul 3 la cele mai multe raspunsuri date azi, daca nu pe locul 2 sau chiar 1). Si ca sa nu ma intrebi de ce n-am dat nume macar la switchbot, uite pentru ca nu stiu.