| SeaT23 a întrebat:

Salut, caut o comunitate noua de gaming ( Cs 1.6, SA:MP, CS:GO, MineCraft). Nu pot contribui la DONARE, dar stiu foarte bine HTML, CSS ( in special IPB si PHPBB3). Pot ajuta comunitatea cu membri / servere.

Răspuns Câştigător
| Avytza_Avy_1998 a răspuns:

Jucausii Community caută staff activ si servere de orice tip! Suntem o comunitate noua cu platformă IPB, avem 3 servere de CS 1.6, o sa avem si multe altele. Te astept si pe tine, chiar am nevoie de staff. www.jucausii.org/forum! Daca vrei sa discutăm in particular Y! M: cena_flavius9

49 răspunsuri:
| Bulgaru_Silviu_1988 a răspuns:

Http://drogati.tk/forum/ Este o comunitate noua cu staf prietenos va asteptam cu drag!

| HD_Andrei_2000 a răspuns:

Vino pe KillahGaming.Tk
Cautam:
-1 Administrator
-3 Super-Moderatori
-9 Moderatori

Daca ai un server de SA:MP, CS 1.6, MINECRAFT, TS3 iti oferim:

-Support tehnic.
-DNS: Nume. KillahGaming.Tk
-Gradul Manager Server
-Mai mult respect din fata tuturor membrilor si staff-ului
-Categoriile alese pot fi sterse / adaugate /editate oricand
-Member Title Fondator Nume. KillahGaming.Tk
-Mega - Banner (INCLUS)!

Daca vi iti ofer Co-Administrator daca zici ca ai experienta...

| SeViD a răspuns:

Www.cubaland.ro
Cautam :
[•] Servere de orice fel
[•] Clanuri de orice fel
[•] Staff activ

+ Avem server TS3 200 slot
+ Avem server Minecraft 20 slot ( pe el de obicei sunt playeri multi gen 10/20; 15/20)
+ Avem server de SA:MP 20 slot (de obicei 10/20 15/20)
+ Avem server de CS 1.6 32 slot ( de obicei 15/32)
+ Avem server de Metin2 (populat)

Daca vii cu o cerere de intrare in staff puteti primi :
Moderator (acces la 2-3 categorii)
Moderator-Global ( all forum + MCP + Acces la Warn )

| vinicius a răspuns:

Salut te invit pe https://old-zone.ro recrutăm staff on-line

| MaFiOul23 a răspuns:

Poti sa incerci si aceasta comunitate este noua si se cauta staff problema este ca nu are inca domeniu dar o sa cumpere si domeniu pana atunci http://deluxgamingcomunity.forumer.ro/ Sper sa-ti placa;)

| gtastarro a răspuns:

Comunitate de gaming infiintata in anul 2014 va asteapta cu mare drag sa deveniti membru al acesteia. Accesati www.gtastar.ro daca vreti sa va inregistrati sau accesati serverul de samp rpg.gtastar.ro.

Serverul este unul unic, are 19 factiuni, dintre care acestea sunt:
-Police Departament
-FBI
-National Guard
-Paramedic
-Mafia Corleone
-Mafia Cuneo
-Mayor
-Hitman Agency
-News Reporters
-Taxi Company
-School Instructors
-Mafia Yakuza
-Mafia Tattaglia
-Mafia Barzini
-Mafia Stracci
-Mechanic Company
-Mafia Vagos(nou fondata)
-Mafia Sindaco(nou fondata)
-Mafia Vietnamese Boys(nou fondata)

Avem o gama variata de joburi cu care poti face bani simplu si usor. Poti detine 3 masini + barca, avion, elicopter, iar daca achizitionezi cont vip mai poti cumpara inca trei masini.
Cei care doresc helper il pot obtine foarte usor aducand 5 jucatori(activi). Serverul nostru are in medie 50 jucatori online constant.

| Rbm_Dragos_1998 a răspuns:

Http://kript.ro/forum/ cea mai tare comunitate de gaming

| ShowTime4Dark a răspuns:

Https://csarena.net - o comunitate de gaming deschisa in 2016 si redeschisa in 2019. Avem un staff matur si sociabil. Oferim suport serverelor noi ce vin in comunitate chiar le putem oferi si un host acceptabil pentru serverul dorit! Avem parteneriat cu https://csahost.eu si dispunem de propriul dedicat unde ne hostam serverele. Dedicatul este de ultima generatie cu protectie ddos pentru servere de gaming.
Facebook Page : https://www.facebook.com/CsArenaNet-268086966673605/
Steam Page: https://steamcommunity.com/groups/csarenacommunity
GameTracker Team : https://www.gametracker.com/clan/csarena.net/

| Dumitru_Catalin_1992 a răspuns:

Salut,

Poți încerca comunitatea în care sunt acum de CS GO, www.betivii.ro,
cu serverul gladiatori.betivii.ro. O comunitatea foarte frumoasă și liniștită.

| BC_Dany_1997 a răspuns:

Uite aici: http://imperial.ga/forum/ Cautam staff.Momentan e cu.ga dar o sa fie.com.

| Andrey_Dragomir_1997 a răspuns:

Www.watg.in In Cautare De Servere De Orice Tip, Membri Si Staff Activ!