| Chereches_Giovanni_1994 a întrebat:

Salut, caut o comunitate noua de gaming ( Cs 1.6, SA:MP, CS:GO, MineCraft etc...) Sponsorizez Comunitate noua! cine este interesat sa isi faca o comunitate Gaming! pentru mai m ulte detalii astept un mail : ytzzubn4@yahoo.com sau
Orice tip de joc poate fi sponsorizat daca reusesti sa faci un server bun si care sa aiba succes!

1 răspuns:
| Sergiu443 a răspuns:

Frate
dale dracu de comunitati laughing mai bine ma adaugi pe Skype : sergiu. tatar50 si te invat cum sa faci bani pentru jocuri!