| Al_Moraras_1999 a întrebat:

Salut, caut pe cineva care sa ma ajute sa fac un server de metin2 pe IP. add pe mess: nanadaime_7

1 răspuns:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Nimeni nu te ajuta pe gratis ca el nu are nimic de castigat de asta?

2 Daca vrei sa faci un servar de Metin2 mai intai invata sa faci un servar de Metin2 cu Hamachi si dupa il faci pe IP.

3 Trebuie sa ai programele necesare pentru a crea un servar altfel nu va merge deloc (servar nu se face cu aer sau cu vorba)?
-Virtualbox
-Servar Files
-Navicat
-Clientul
-Filezila
-Xampp
-Homapage
-Portmap

4 Trebuie sa ai minimul de system ca sa mearga macar cu prieteni.
-Placa video 512Mb
-Dual Core 1.7-2.2Ghz
-Ram 2Gb WinXP (minim 3.5Gb vista, 7, 8, 10... ).

Mult Succes!