| WhiskeyFaraNume a întrebat:

Caut SCRIPTER pentru. un sv de SA:MP! Ofer Fondator pe SV + Acces FTP! Cand termin serverul il voi hosta! Am comunitate, am playeri, am tot! Dar am nevoie de GM + Scripturi! Cine ma poate ajuta? Plss! Ofer FUNDA!

2 răspunsuri:
| RocKzZ a răspuns:

Daca ai un Gamemode gata facut in pawno daca vrei ti-l editez. Nu ma apuc sa fac un gamemode de la 0. Uite aici id-ul meu : ciubotasebi@yahoo.com

| WhiskeyFaraNume explică (pentru RocKzZ):

Am un gm de RP dar vreau sa fie schimbat aproape tot, in plus, daca poti sa imi spui niste chestii (iti spun pe mess)in legatura cu scripturile, mersi frumos! Ti-am dat add, astept sa imi accepti!