| Iulian17162 a întrebat:

Salut! Ce cutit imi recomandati pe CS:GO de 130 de euro?

Răspuns Câştigător
| BlaDe12345 a răspuns:

Salut, îți pot recomanda site dacă vrei. Baronskins, eu de acolo mi-am luat, au prețuri ok, celelalte bagă "x %" mai mult dar au prețurile itemelor mai mari. Cât despre cuțit, caută pe site cuțite în bănuții aceia ca să vezi ce opțiuni ai iar după aceea intrii pe servere publice și te joci cu cele pe care le poți cumpăra ca să vezi care îți place mai mult. Degeaba îți recomandăm noi dacă nu îți va plăcea, eu am avut Navaja după care am trecut la Falchion.

2 răspunsuri:
| PirvuDragos a răspuns:

Mai bine dai banii aia pe carti mai copile

| HeisenbergW a răspuns:

Eu iti recomand acest cutit ★ Bowie Knife | Crimson Web - Field Tested (129€ - skinbaron price)
In general, cutitele crimson web sunt foarte cautate, chiar sunt uimit de faptul ca acest cutit in FT este numai 129€ (Pe Steam Market este 183€ cel mai iefin, vad ca acesta creste pana la 200€). Desigur, motivul este site-ul skinbaron deoarece are preturi foarte mici in comparatie cu Steam Market. In concluzie, acest cutit este o achizitie destul de buna.