| Skypee a întrebat:

Salut,ce jocuri bune mi-ar merge pa comp:
AMD Phenom(tm) 9650 Quad-Core Processor 2, 30 GHz
RAM:2, 00 GB
32-bit Operating System
Placa Video:512 MB
Windows 7
(Si spuneti-mi daca va merge Resident Evil 6)FUNDA! big grin

3 răspunsuri:
| 98Enigma a răspuns:

Iti merg multe jocuri pe el nu cele noi aparute.dar cred ca cele din 2010 in jos merg...si despre Rezident Evil slabe sansele sa mearga...

| Skypee explică (pentru 98Enigma):

Si apropo pana acum mi-a mers abslout toate jocurile cum ar fi:
Prototype 2
NFS The Run
Pes 2013
Binary Domain
Sleeping Dog
Toate assassinurile creed
Fifa 2012, 13 n-am gasit-o inca
Absolut toate resident evilurile din serie si multe alte jocuri 2012 si altele big grin

| Skypee explică (pentru 98Enigma):

A si Gta 4 si toate astea ce ti le-am zis au mers foarte ok fara sa se mise cu lag sau alte prosti si se misca voarte bine si repede tot deci happy