| Student23123 a întrebat:

Salut ce jocuri imi recomandati pentru 32 bit windows 7

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Jocurile depind mai mult de pc, NU de Windows! big grin Doar 5 la suta depind de Windows! Bafta!

| Jipa95 a răspuns:

Mai toate jocurile merg pe windows pe 32 biti, faza e sa iti mearga tie, sa ai procesorul, placa video, si o memorie ram ok sa ruleze jocurile respective.

| HeRmeSs a răspuns:

Mario, Metin, CS, Tetris...Sunt jocuri grele nu cred ca face fata.

| marian5693 a răspuns:

Depinde de sistemul tau. Ce specificatii ai?

| PisicaNirvanista a răspuns:

Ce o zis si baietii, daca ne dai mai multe detalii despre calculatorul tau poate te putem ajuta.