| BogdanToma a întrebat:

ce jocuri pentru Windows 7 imi recomandati?
Dau funda celor mai multe jocuri!

2 răspunsuri:
| ღRoberToBluEღ a răspuns:

Crysis, Assasin Creed 2, Just Cause 2, Crysis 2, Lord Of The Rings Conquest, Assasin Creed BrotherHood, Bad Company, GTA 4, Mass Efect 2, BioShock 2, Fifa 2011, Max Payne 3, Mafia 2, Starcraft 2, Wolfstein. Fundita :X pls puppy dog eyes?

| Tymer98 a răspuns:

Pes 2011, bad company 2, call of duty black ops, call of duty world at war, dbz bid for power 5.0, star wars force unsleashed 1, star wars force unsleashed 2, gta san andreeas exteme edition 2011, the godfather 2, the godfather 1, call of juarez bound 'n' blood, far cry 2, doom 3, F.E.A.R 3, kane and lynch dog days, wwe ultimate impact 2011, battlefield 3, call of duty modern warfare 2 (daca vrei mai mult intreaba-ma)