| asd89asd a întrebat:

Salut ce jocuri imi recomandati pentru un calculator cu:
-3.5Gb ram
-AMD Athlon{tm}64 X2 dual core 4200+
-2.21 GHz
Pentium 4...
Astept raspunsuri

3 răspunsuri:
| WholeWorld a răspuns:

Daca ai placa video onboard oh go on Nu-ti recomand niciun joc bun:d.
Daca ai veni si tu cu specificatii detaliate despre placa video ca totusi placa video e importanta in gamming si de ce nu si cu informatii despre ram, despre sura, despre tot big grin
Sau si mai simplu pentru necunascatori intra pe canirunit. si testeaza singur daca vrei sa joci pe low.

| paul55 a răspuns:

Salut, pai ai putea sa joci Metin2.ro si cantar straic si wow, gta vice city si gta san andreas