| STRYKERhd a întrebat:

Ce jocuri miar merge cu 30 fps pe laptopul meu Acer Aspire E-15 cu: Intel Pentium quar core processor N3540 (up to 2.66 GHz), Intel HD Graphics, 4 GB DDR3 L Memory si Windows 10? (O să declar câștigătorul cu cele mai multe jocuri)

1 răspuns:
| gamersamp12 a răspuns:

Pe low cred ca o sa iti mearga, GTA 4, Asassins Creed 1, Stranded Deep, Skyrim, Lol care merge 100%.

Nu stiu cati mb, are placa ta video. Si eu am 4 gb ram, Procesor Intel Pentium 4 3. 0Ghz (dual core), si pot juca Gta 4 pe low, cu un Radeon HD 5450 de 1Gb.