| TudorB a întrebat:

happy

Ce jocuri sa ma mai joc pe calculator? Fara League of Legends...

Răspuns Câştigător
| lGBHlBitzu a răspuns:

Metin2 Severin, Metin2 Next play (sunt gm pe el. e pvm, level maxim 99), Metin2 RO, Sa:MP, 4Story. Daca vrei sa intri in grupul meu de gaming, contacteaza-ma pe mess: bitzu. dubstep@yahoo.ro sau skype : bitzu.dj. Clanul se numeste GBH-Green Brothers Hood. trebuie doar sa respecti doar 3 reguli simple: 1. trebuie ca numele tau pe jocuri sa contina lGBHl 2. sa fi respectuos fata de membrii grupului. 3. sa fi sincer cu noi. te pot invata eu sa joci metin, 4story etc. orice intrebare si orice membru prietenos e foarte bine primit. happy (nu cer neaparat funda. sper ca te-am ajutat) happy happy happy

| TudorB explică (pentru lGBHlBitzu):

Mersi pentru ajutor. happy
Ad vrea sa joc 4story, l am cautat pe net si mi se pare interesant.happy
Te adaug pe Skype. big grin

2 răspunsuri:
| Adelin20 a răspuns:

FIFA, Minecraft, Outlast, Battlefield, Call of Duty, Dota 2, GTA San Andreas, Mafia 2, Counter-Strike: Global Offensive. Sper ca ti-am fost de ajutor happy