| FitzZzOsU a întrebat:

Salut, ce jocuri sa mai joc?!
Puteti spune orice jocuri in afara de : SA:MP | Counter Strike | Metin2 | LeagueOfLegend | Prototype!
Multumesc! Funda celui care imi da cele mai multe jocuri si cele mai frumoase desigur
P.S. Cu impuscaturi, masini gen SA:MP si CounterStrike!
Multumesc anticipat!
Funda!

Răspuns Câştigător
| JohnCena02 a răspuns:

Minercraft,World of warcraft(WoW), Prince Of Persia, Conquer Onnline, Tdu2, Gridz2, World Of Tanks(E cu tancuri si trebuie sa omori alte tancuri, etc ca pe cs sa omori alti playeri)se prescurteaza WoT. Funda?

3 răspunsuri:
| ShNySnYGer a răspuns:

Cabal si Vindictus

| FitzZzOsU explică (pentru ShNySnYGer):

Salut ShNySnYGer, as vrea sa fim prieteni, deci daca esti de acord!
Add Y! M: balan_alex28@yahoo.com!

| ShNySnYGer a răspuns (pentru FitzZzOsU):

Ok