| CrissCriss a întrebat:

Ce jocuri va jucati...straight face (am ramas in pana de idei )

Răspuns Câştigător
| YbeS92 a răspuns:

Joaca Driving simulator (2009, 2011 ), driving school 3d, nfs undegraund, nfs carbon, nfs monstwanted, 18 wheels of steel extreme trucker 2, gta vice city, gta san andreas, Metin2, 4 Story, Fray Cray, Nosferato, Dom3, Call of Duti, etc. sper ca te-am ajutat!

| CrissCriss explică (pentru YbeS92):

Toate jocurile astea le stiu ca le-am jucat...dar ceva din 2012 - 2013 ...de ex. (jocurile care le joc eu ) NFS MW 2, Prototype 2, Outlast, Spiderman 4, Assassin Creed IV, Gta 4, Gothic 4 si far cry 3

4 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

NU joc mai nimic, doar cand nu am chef de citit, pierd vremea cu plant vs zombie 2. Dar o sa il sterg acu ca sa nu mai fiu tentat de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

League of Legends,Call of Duty,BattleField,The Walking Dead, MineCraft, Killing Floor, FIFA 14, Batman Arkham Origins, CS:GO, TF2, etc

| MariusS71 a răspuns:

Eu joc SA-MP, Fifa, Cs 1.6, Minecraft si deocamdata cam atat.