| alexmilan19 a întrebat:

Ce pot face sa imi maresc vizualizarile de pe YouTube rapid? Fac serii/tutoriale cu minecraft, aveti channel-ul aici :http://www.youtube.com/user/C3rCy/videos :) Intr-o ora va fi gata primul episod din a doua serie,Underground Survival :)
Mai pe scurt,vreau sa imi spuneti cu ce gresesc(in video-uri),ceea ce fac bine,ce sa pastrez(de ex. muzica de pe fundal, texture-packul) si ce sa adaug :)

5 răspunsuri:
| Miiku a răspuns:

Ar fi mai de folos daca ai gasit un prieten care sa joace cu tine si sa vorbiti in timp ce filmati la microfon sa explicati ce faceti sau sa faceti niste glume ceva. asa cei care se uita vor fi mult mai multumiti cand aud ceva decat cand stau si se uita ca. Sper ca te-am ajutat. happy

| Matt24 a răspuns:

Fa videoclipuri despre ceva extrem de popular si nu numai in tara, fa-le in engleza sa vina lume si din afara.Ai putea sa te iei de vedete sau de alti vloggeri, scandalurile atrag oamenii ca zaharul mustele

| MCG a răspuns:

Toata treaba e sa atragi, sa ai cee ce nimeni nu mai are sau ca ai ce e mai bun! Retin: Calitatea bate cantitatea!winking

| ElectrickFunny a răspuns:

1.That voce.
2.Ai lag
3.Lasa-te si revino cand mai cresti

| alexmilan19 explică (pentru ElectrickFunny):

Probabil vroiai sa zici "That voice"...Ce e cu vocea mea? Daca e mai subtire asta nu inseamna ca sunt mic X_x
Implinesc 15 ani in august happy
Lagul se va rezolva big grin imi voi lua luna viitoare un pc de gaming