| Alexandro9050 a întrebat:

Salut., cina imi spune si mie un program care sa animez unele elemente dintr-o fotografie? adica sa fac o persoana dintr-o poza sa faca u mana s-au ceva de genul acesta plzzz.

6 răspunsuri:
| asman a răspuns:

Va trebui sa editezi manual fotografia cu un editor grafic, sa realizezi mai multe frame-uri si sa importi toate imaginile intr-un program de genul "Easy Gif Animator" care sa-ti genereze animatia finala.

| Roxana313 a răspuns:

Scrie pe net pizap.com sau.ro nu mai stiu sigur eu cu asta imi editez pozele.

| Alexandro9050 explică (pentru Roxana313):

Si eu. mersi

| Roxana313 a răspuns (pentru Alexandro9050):

Imi poti da si mie site-ul de la metin2 lunaris?

| Roxana313 a răspuns:

Cu placere!