| daniels75 a întrebat:

Cine imi da ceva idei pentru un server de samp roleplay?

Răspuns Câştigător
| daryus2221 a răspuns:

1.Case (Cumparare, incuie/descuie usa, vindere /sellht [/sellhouseto pentru a vinde casa unui player] si /sellh [/sellhouse pentru a vinde casa statului]
2.Sistem de masini (Cumparare, parcare, vopsea, alarma, capota, portbagaj si o comanda cu care poti vinde masina, de exemplu /sellvt [/sellvehicleto] folosita pentru a vinde unui player masina sau /sellv [/sellvehicle] pentru a vinde masina statului)
3.Sistem de semnalizare
4.Radar
5.Cladiri/case cu interior, atunci cand intri direct pe usa fara sa fie un checkpoint unde trebuie sa dai enter sau ceva de genu...
6./knockout (pentru ii da una de lesina, care poate fi folosita de la level 3)
7.Death-Time (DT) pentru a fi mai roleplay... Death-Timer, timp de moarte, timp in care dupa ce tea omorat cineva sa stai intins pe jos timp de 230 secunde (sa ramai cu 50hp)

Si cam atat daca mai vrei spune-mi ca am destule big grin

1 răspuns:
| daniels75 explică:

Bine funda iti dau dar mai zi ceva idei happy