| Mario1999 a întrebat:

Cine imi explica si mie cum pot juca Minecraft Multiplayer? Cand intru pe un sever imi spune sa ma inregistrez si nu stiu cum. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci intir pe servar si scrii:
/register manuel gorga manuel e username si gorga parola
deci:
/register manuel gorga asta e exemplu tu fa cum vrei:
si cand te-ai juca tsi vrei sa iesi cand intir inapoi scrii:
/login manuel gorga
deci:
/login manuel gorga sau care vr. tu okay? funda pls

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci register prima oara cand intrii si apoi scrii login cu /
apoi cand intri si vrei alt cont nu mai merge dar daca merge poti scrie iar /register gica raul... apoi iar /login gica raul...asa pe fiecare server.

3 răspunsuri:
| Mario1999 explică:

OK, dar orice nume si parola scriu tot imi zice ca e deja existent, dar e imposibil, am incercat foarte multe variante si cu litere la nimereala, dar tot nu merge. Voua v-a mers direct? De unde aveti jocul? Trebuie platit sau ceva?

| Darau_Andrei_1997 a răspuns:

Hei. Cand intri pe un server trebuie sa scrii /register parola parola (parola=ce parola vrei tu sa iti pui).winking