| xDnRx a întrebat:

Cine imi poate da si mie un cont de minecraft premium va rog eu mult.
II dau funda si de toate celui care imi da cont.
Puteti sa trimiteti mesaj pe Colindatorul MC (YOUTUBE)
FUNDA XD

3 răspunsuri:
| Clawd3lw a răspuns:

Intra pe epicfreeprize.com si iti da un link pe care trebuie sa il trimiti prietenilor si sa ii rogi dor sa intre acolo si parca la sapte intrari poti lua un cont premium.

| xDnRx explică (pentru Clawd3lw):

Da dar eu nu am prieteni asa multi si oricum nu stiu cum sa il pastrez pentru ca daca nu fac intr-o zi 10 pts si inchid calculatorul a doua zi imi da iar 0 si nu stiu ce sa fac.
Apropo daca fac 10 pts trebuie sa trec peste intrebarile alea si nu stiu cum sa trec pentru ca daca rasp fac cost supl.
Ajutama si iti dau funda