| drkz25 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie de ce imi merg jocurile in reluare? Am un laptop bunicel, daca nu chiar bun. Am 4 Gb RAM, Intel core i3, placa video nVIDIA 600-1 Gb. Acum cateva zile mi-au pus windows de 64 de bit. Pana acum am avut de
32 de bit si tote jocurile imi mergeam perfect. Acum cu aceasta schimbare toate jocurile imi merg in reluare. Gen Sniper elite 2, Mafia 2 etc. De ce imi face asa? Ce e de facut?

1 răspuns:
| aeromania a răspuns:

Cel mai posibila varianta e cea sa iti schimbi windowsul si sa il faci pe 32 biti. Eu iti sugerez sa pui un xp 32 biti sp3. E cel mai bun pentru gaming. Sau poti incerca niste game bosters sau alte programe de genu asta. Sper ca te-am ajutat cat de cat.