| anonim_4396 a întrebat:

De doua zile imi merg toate jocurile in reluare. Pana acum au mers perfect. De ce imi merg in reluare? E de la placa video sau altceva? Dau Funda big grin

4 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

O fi, sunt confuz totusi ce o insemna in reluare. Incearca sa vezi un film, la filme cum e? tot in reluare?

| CoMceN a răspuns (pentru EnvyU):

In reluare adica: imi merge bine maxim 20 de secunde dupa stau toti in loc si iar dupa cateva secunde revine iar.

| CoMceN a răspuns (pentru EnvyU):

Si cand privesc un film se intrerupe.

| EnvyU a răspuns (pentru CoMceN):

Si ai zis ca nu iti face asta, pana cand? iti amintesti sa fi facut tu ceva care a daunat? ia baga cablu de la monitor la mufa de pe placa de baza, apropo ce procesor si placa video ai