| Teutzky99 a întrebat:

Salut cine imi poate spune si mie jocuri MMORPG cine da cele mai multe ia funda.

6 răspunsuri:
| TheYoyogabi a răspuns:

Wow, metin2, 4sory,...

| Teutzky99 explică:

Gen wow.

| ChiOooo a răspuns:

Metin2,9Dragons,Cabal,4story

| Kinda a răspuns:

League of legends minicraft warcraft countrer strike metin2 ro, metin2 uk, metin2 mondial, metin2 valmondial, pirate 101, wizard101, dota
, si daca vrei jocuri oline care nu necesita descarcare scrie pe google jocuri multiplayer, 4 story, forevar epyle 01, mmSory, WeeS2, wow,
woow, wees, cam atatea da cred ca forevar epyle 01 o fost scos da te uiti tu da celelalte merge bafta

| GoreaNicu a răspuns:

Minecraft,Worldoftanks,tankionline,counterstrike 1.6, counterstrike source, si altele dai fundaplz:-d:-|

| Brian4ever a răspuns:

Adica gen WoW sau dota?