| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa fac si eu un server de Metin2 fara hamachi! Vreau sa fie gen Metin2 lunaris, steal, united.

5 răspunsuri:
| CascavalDeRasa a răspuns:

Trebuie sa cumperi host pentru a face server fara hamachi. Iar hostul costa cam 10 euro pe luna sau mai mult... Apoi dupa ce ai facut host trebuie sa stii sa lucrezi in FTP (pentru a folosii hostul). Dupa ce inveti sa lucrezi in ftp trebuie sa stii sa scriptezi. Iar apoi e gatahappy

| Pikachu9 a răspuns (pentru CascavalDeRasa):

Unde gasesc firma de host?

| Pikachu9 a răspuns (pentru CascavalDeRasa):

Vreau dar unde gasesc firma de host serioasa? da-mi add la id :efory9

| InG3RdR0GaT a răspuns:

Metin 2 ro, hammer server 2 server 1, mage, run, wars, mondial funda?

| Pikachu9 a răspuns (pentru InG3RdR0GaT):

Omule eu vreau sa fac server nu sa joc