| Seby52 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine sa imi fac cont pe un server de SAMP, se numeste Romania Roleplay si nu reusesc sa-mi fac cont, mentionez ca am trecut de test dar pe urma nu prea ma mai descurc. Sau cine im poate da un cont pe PM va primi funda, iar cine ma va ajuta pe adresa de Yahoo Messenger: seby1213
Va primi funda. Va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| Sobi a răspuns:

Citeste si tu forum-ul.Eu am 2 conturi.Trebuie sa stii foarte bine roleplay.La cat de bine am invatat roleplay de pe serverul acesta le dau lectii la alti si critic servere de sa-mp RPG care ajung in scurt timp RP.In plus nu sti sa faci o biografie sa scrii ce inseamna RP MG PG RK?

| sorindenis a răspuns (pentru Sobi):

Ma poti ajuta si pe mine pentru canu pot trece de test m incercat si cu forum am citit nu ma pricep ajjutm tu te rog de vrei

| sorindenis a răspuns:

Sebastian adauga id asta stefoglusorin sau daca nu zi-mi aici si ajuta-ma sa trec si eu testul sau fami un cont