| CristiPrise a întrebat:

Salut.Cine poate sa imi dea si mie niste iteme pe metin2 ro server Taurus? sa fie de level 20-30, accesorii nu conteaza care doar sa aiba 1k-2kpv si armura de 26 war etc.Dau multe fundite, vot si daca va intereseaza un cont de lv 70 full iteme +9 3/5 si unele aproape 4/5 ninja pe forgottenworld2.

2 răspunsuri:
| xHamster a răspuns:

Nu am iteme, si totusi vreau sa te ajut.:)
UITE AICI UN HACK FRUMUSEL: http://www.youtube.com/watch?v=6LgP-dQNuWk
Download in descriere

| CristiPrise explică (pentru xHamster):

Mai bine taceai.Eu nu joc cu hackuri si nici nu vreau sa joc.