| TFK a întrebat:

cine stie niste jocuri de pc offline care sa fie captivante, si sa aiba si free roam, sa te distrezi...va rog, fara just cause 1, 2, fara Assassin's Creed sau GTA, funda si vot
a, da, si sa nu fie rpg sau strategie

Răspuns Câştigător
| luky13 a răspuns:

Joaca far cry 2 e shooter are o grafica bestiala (daca te tine pc- ul)

5 răspunsuri:
| TFK explică:

Mo,am zis fara online(niste jocuri de pc offline)

| TFK explică:

Si Walley am jucat toate jocurile pe care le-ai zis si nfs world e online

| Tobiii a răspuns:

Incearca Call of duty Modern Warfare 1, 2; f.e.a.r 3, dead space 1, 2; nfs world Le.am jucat sunt niste jocuri foarte bune.

| stangaionut a răspuns:

Metin2ro te distrezi la maxim bagate pe sv sagitta reg albastru te cresc dai pm la ionut2015

| DraganBogdan a răspuns:

Cel mai frumos si mai captivant joc pe care l-am intalnit vreodata. : Mafia II