| MarcoMC123 a întrebat:

Imi da cineva niste jocuri pentru : Intel pentium dual de 4 Ghz, 3 Gb ddr2 ram, nVIDIA quadro 2000? Sa aiba grafica buna (am terminat Watch_Dogs fara lag) (in afara de GTA, Assassin's creed si Just cause)

Răspuns Câştigător
| anonym012 a răspuns:

Battlefield 3,4; Murdered Soul Suspect; Ryse Son of Rome; Mass Efect 3; Hitman; Outlast; The Evil Within; The Vanishing of Ethan Carter; Crysis 2, 3; NFS; Dying Light; COD: Advanced Warfare; Sniper Elite 3; Sniper Ghost Warrior 2. O intrebare, pe ce setari joci Watch_Dogs si ce rezolutie?

| MarcoMC123 explică (pentru anonym012):

1152x864, dar am dat boost placii video, si procesorului de la 3 Ghz la 4.

| MarcoMC123 explică (pentru MarcoMC123):

Si setarile pe low.

| anonym012 a răspuns (pentru MarcoMC123):

Ok,distractie placuta! big grin

4 răspunsuri:
| owneriest a răspuns:

Far Cry 3 si 4
Tomb Raider