| BlackPixel a întrebat:

Cine stie o retea asemenea YouTube-ului, dar pe care sa nu imi iau copyright deloc.
Vreau sa incarc un film intreg, iar YouTube mi-ar sterge video-ul.
Caut o retea pe care as putea incarca acest film si sa nu mi-l stearga.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Copyright-ul nu e limitat doar la Youtube, legea afecteaza orice platforma serioasa.

Daca vrei sa ai control asupra continutului poti cumpara un site la o firma de hosting "buletproof" si poti pune ce vrei pe platforma ta.

| Roberrt21 a răspuns:

Încearcă Dailymotion sau Vimeo, insa nu stiu daca vei lua copyright pe acestea sau nu. O zi bună!