| Ionuty0807 a întrebat:

Cine Stie Un Anime Fain Ca HighScool DxD Nu Neaparat Echi Dar Sa Fie Cu O Poveste Interesanta Multumesc!

Răspuns Câştigător
| InVPent a răspuns:

Nu vad ce cauta un astfel de topic la categoria aceasta. In fine : Highschool of the Dead ( IL IUBESC! )
- Tokyo Ghoul ( are 2 sezoane si s-ar putea sa apara si al 3-lea in vara )
- Shingeky no Kiyojin [ Atack on Titan ] ( e despre niste oameni care au devenit titani cu 100 de ani in urma dar nimeni nu stie si stau inchisi in spatele a 3 ziduri, si e cu o echipa de recunoastere care isi risca viata sa afle detalii despre titani, aflii tu mai multe )
-Sword Art Onine ( 2 sezoane )
- Katekyo Hitman Reborn! ( are 200 si ceva de episoade, dar merita sa le vezi )