| YoDjSeby a întrebat:

Cine stie un anime emotionant! cu grafica buna si poveste interesanta? va rog sugestii! dau funda la cea mai buna

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Fairy Tail este intr-adevar emotionant. Sunt sigur ca-ti va placea. http://www.animekage.com/anime/fairy-tail/
Vizionare placuta!

| YoDjSeby explică (pentru Ronnix):

Am vazut toate animeurile de pe anime kage :.

2 răspunsuri:
| andreea32 a răspuns:

Buna!
ce spui sa te uiti la mayo chiki -este genial:X si cred ca e ceeea ce vrei ...eu de abia l-am terminat si mi-a placut enooormmmm dar sa stii ca nu are decat 13 ep si subtitrate in romana le gasesti pe vplay dar trebuie sa iti faci cont sau pe anime-ro-sub
oricum...gasesti tu si te mai poti uita si la ouran hightschool host club, nu e chiar emotionant dar e amuzant si are si parti emotionante:X
imi pare rau ca nu iti dau mai multe sugestii dar daca zici ca ai vazut tot dupa animekagelaughing