| andyloveandra a întrebat:

cine stie un server privat de metin2 asemanator cu empirelegacy si sa fie in engleza romana sau italiana! pls sau funda maaaaaaaaaaaare mare

3 răspunsuri:
| Ashenstar a răspuns:

Incearca metin2gx.ro in curand se va deschide si serverul 4... fiecare server 2 canale, banii se fac usor, itemele la fel...

| andyloveandra explică (pentru Ashenstar):

Mane nu faci nai deloc repede m-am jucat acum 1 ora si la lvl 60 n-am nici 30kk
e praf metinu!

| BeCrazy a răspuns:

Voi sunteti redusi mintal sa mor eu daca nu, altceva decat injuraturi nu stiti?