| SPYKER a întrebat:

Salut
cine stie un sv de metin
care se creste mai greu putin
dau un ex de metin...dr
si metin2.nr cand era inainte big grin acum...este pvm hard
nu vreau metine prin hamachi..nu vreau metine care au rata 1000 si faci 80 in 10minute si sa fie ceva playeri pe el... daca dai un war sau sa te bati cu ei la general chesti din astea big grin
si lvl maxim sa fie 99 nu imi place mie cu lvl 200 sau mai stie eu...
cel mai frumos sv are funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 4Yours
Metin2 FRZ
Metin2 privat:Tim&Chaos

Metin2 Arena
Metin2Fun
Metin2Asura
Metin2GX

Astea le stiu ia Chaos&Tim sunt foarte tare!

| SPYKER explică (pentru anonim_4396):

Am jucat aproape tot ce zici tu big grin
dar arena nu este acum pvp? am luat gx...eu zic ca gx este unu din cele mai smechere private big grin

2 răspunsuri:
| RemusȘiAtât a răspuns:

Salut sper ca te ajut.
Am un metin2 cu rate 350 level maxim 105 ultima evolutie beta server nou deschis am level 50 fms la magazine la mobi pica cufere galbene pica metal magic, marmura si alte lucruri la metine pica pietre medalia eroului ceva de genu la ele pica lucrui ce iti vor trebuie daca vei intra pe server numele meu este DarkDevils te voi ajuta cu bani
Site:thertv.mt2.sx/
Sper sa il incerci