| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cu ce program ma pot inregistra in timpul unui joc?
(gratuit)
PS : sa pot inregistra vreo 15-20 de min fara oprire, nu ca Fraps doar vreo 30 de secunde
Funda

1 răspuns:
| snoppy a răspuns:

Mirillis.

și cu fraps poți înregistra mai mult decât 30 secunde, ai nevoie doar de un crack bun, dar fraps-ul "umflă"mărimea video-uluistraight face spre exemplu dacă filmezi 3 minute(în HD)video-ul ar avea unde la 700-800MB normal, dar fraps-ul îi "umflă"mărimea cu vreo 3-4 GB în plus, dar Mirillis nu are asemea probleme.

dacă ai nevoie de link de download pentru Mirillis doar da`mi PMhappy