| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cu ce program ma pot inregistra in timpul unui joc?
(gratuit)
PS : sa pot inregistra vreo 15-20 de min fara oprire, nu ca Fraps doar vreo 30 de secunde
Funda happy
scuze categorie

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

La dragoste și sex?
Ca noroc că am cititor de fluxuri că altfel nu îți găseam întrebarea
http://www.webresourcesdepot.com/......reencasts/
din care recomand camStudio
Succes

4 răspunsuri:
| Balchievscaia_Gabriela_1992 a răspuns:

Rapunsul meu pentru tine si pentru toti inteligentii care publica in aceasta categorie cu un subiect nepotrivit criteriului dat... este sa se duca dee cu capul de perete pentru ca acest site s-a creeat pentru a ajuta persoanele si pentru a cere un ajutor si eu defiecare data cand intru aici sa dau un sfat persoanele cu probleme sentimentale gasesc mereu: blah blah cr5 blah blah scuzati categoria! scuzele voastre sunt banale nu am exagerat pe acest argument, pur si simplu incalcati regulamentul! daca voi doriti sa traiti dupa regurile voastre traiti in mediul personal nu in cel comun. atat, Multumesc.

| deepinlovewithyou a răspuns (pentru Balchievscaia_Gabriela_1992):

Asa se intampla de fiecare data oh go on! Iti dau dreptate.