| Xao20 a întrebat:

Salut.Cum dezactivez DEP(data execution prevention) la w 7 am cautat si nu am gasit, vreau neaparat sa o dezactivez

Răspuns Câştigător
| jabiilord a răspuns:

La fel ca la xp: click dreapata pe computer -->properties --> in stanga te duci pe advance system setings --> tab-ul advance--> primul settings de sus --> data execution prevention si il pui pe off.
Pentru alte sfaturi si trucuri despre calculatoare viziteaza: http://www.tutorialepc.ro

| Xao20 explică (pentru jabiilord):

NU are off doar on

1 răspuns: