| Albu_Andrei_1997 a întrebat:

Salut.Cum faci la un server de minecraft sa nu poata sa intre pe un skin,care sa zicem ca a primit op sau altceva,decat o singura persoana, iar daca mai intra si altcineva sa nu aiba acel op sau acele privilegii?

Răspuns Câştigător
| sEusebiu a răspuns:

Nici nu se poate daca serverul are /register password password
faci de ex: /register 00000 00000
apoi /login 00000 respectiva persoana nu are cum sa intre daca nu stie parola

| Albu_Andrei_1997 explică (pentru sEusebiu):

Si cum faci ca serverul sa aiba asa ceva?

2 răspunsuri:
| sEusebiu a răspuns:

Uita-te pe net, poti downloada de pe unele site-uri pluguin-uri pentru minecraft, scrie pe google "minecraft pluguin server download"