| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Cum pot face rost de skinuri cs go gratis? OFER FUNDA

6 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Uita-te la turneele mari (majors). Am luat o cutie de 20 de euro acum ceva timp. Gratis.

| Alexuţ02 a răspuns:

Joci GO, faci cutii, sunt cutii care costă 50 cenți, le vinzi pe market, de banii ăia iei skin-uri.

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru Alexuţ02):

Un site ceva?

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Le vinzi pe steam, pe market.

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Dar trebuie să şi joci meciuri, mai ales competitive, acolo se fac multe cutii, apoi le vinzi, nu-i mare lucru, eu am făcut vreo 1 euro 50 din cutii, nu e mult spun ca fapt divers, e greu să faci bani, skin-uri pe CS GO stând, nu pică din cer.

| lukgladiator a răspuns:

Salut dupa parerea mea siteul Pvpro este cel mai usor loc unde sa faci rost de skinuri pe csgo gratis! Joci si castigi si daca esti bun poti castiga multi bani si poti lua skinuri foarte bune ti-l recomand!