| TonyGamesLion a întrebat:

Daca ati putea sa ma ajutati cu intrebarea:ce nfs sa ma joc dar sa nu fie NFS most wanted 2012 sau THE RUN ca le am un nfs din 2005 pana in 2009 orice nfs dar sa fie tare ca nfs carbon sau nfs most wanted din 2005

Răspuns Câştigător
| R3DAOT a răspuns:

Ma bucur ca ti-am fost deajutorwinking lasa... nu am postat pentru fundawinking am postat pentru a te ajutawinking pana la urma ce fac cu fundele alea? laughing) mai incearca si max payne 1, 2, 3; far cry 1, 2, 3; F.E.A.R 1,2, 3; dishonoredwinking bafta

20 răspunsuri:
| R3DAOT a răspuns:

Mie nu mi-a placut decat most wanted-ul. ma refer la faptul ca carbon, shift si pro street-ul nu mi-au placut de nicio culoare... incearca underground 1 si 2winking

| TonyGamesLion explică (pentru R3DAOT):

Pai le am si pe alea bine zis sa mai le incerc inca o data ca sunt si alea tari mersi frate

| TonyGamesLion explică (pentru R3DAOT):

Mai astept raspunsuri inca nu te pot declara ca castigator dar iti dau funda happy

| TonyGamesLion explică (pentru R3DAOT):

O mersi mult esti tare

| R3DAOT a răspuns (pentru TonyGamesLion):

Mersi happy ma bucur ca ti-am fost deajutorwinking dishonored este cel mai reusit joc, uni il considera jocul anului 2012

| TonyGamesLion explică (pentru R3DAOT):

Stiu dar nu am cerintele potrivite

| R3DAOT a răspuns (pentru TonyGamesLion):

Nasol... chiar merita sa-l joci, crede-ma happy

| TonyGamesLion explică (pentru R3DAOT):

Pai stiu il am si chiar e nasol ca e un joc cu o grafica super dar asta e o sa incerc sa imi cumpar happy

| R3DAOT a răspuns (pentru TonyGamesLion):

Ma bucur ca ti-am fost deajutorwinking lasa... nu am postat pentru fundawinking am postat pentru a te ajutawinking pana la urma ce fac cu fundele alea? laughing) mai incearca si max payne 1, 2, 3; far cry 1, 2, 3; F.E.A.R 1,2, 3; dishonoredwinking bafta

| R3DAOT a răspuns:

Câstigă bani de acasă, cât ai zice Bâzzz!

Avantaje cont:

-primesti 5 $ BONUS la inregistrare
-poti lucra de acasa sau de la birou
-nu ai un program fix, esti propriul tau sef
-ai un venit pasiv din activitatea echipei tale
-nu trebuie sa instalezi nimic pe calculator
-ai acces in timp real la contul tau

http://adf.ly/J6i0e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai need for speed hot pursuit 2010, need for speed carbon, need for speed undercover. Dar mai incerca si alte jocuri cum ar fi : max payne 1, 2, 3, gta san andreas, gta 4, fear 1, 2, 3, need for speed shift 2

| TonyGamesLion explică (pentru anonim_4396):

Pai am gta san andreas dar nu stiu cum am luat un virus si mi-a sters placa audio si acum nu mai am sunet si gta-ul nu ma lasa sa il deschid... gta 4 nici nu ii gasesc link pentru al descarca :/

| R3DAOT a răspuns (pentru TonyGamesLion):

Daca ai nevie de drivere downloadeaza driver checker de aici http://calculatoare.ucoz.net/load si scapi de a sta tu si a cautra driverele potrivvite pentru placile din pc-ul tau

| TonyGamesLion explică (pentru R3DAOT):

Mersi frate esti tare happy

| TonyGamesLion explică (pentru R3DAOT):

Oricum mersi dar pe site-ul ala nu este placa mea c-media 8738 pe acel site pana acum era si a disparut cu un an in urma am downloadat-o si dupa 1-2 saptamani a disparut pana si instalarea :'(

| R3DAOT a răspuns (pentru TonyGamesLion):

Downloadeaza programul, instaleaza-l si intra in el si da-i sa scaneze, el iti cauta automat driverele si tu ii dai doar sa le descarca si pe urma le instakezi happy bafta

| TonyGamesLion explică (pentru R3DAOT):

Mersi happy

| R3DAOT a răspuns (pentru TonyGamesLion):

Npc happy mersi si eu pentru funda

| TonyGamesLion explică (pentru R3DAOT):

Pai la mine nu ie u istalatul am uitat sa iti zic dar mi s-a ars placa...

| R3DAOT a răspuns (pentru TonyGamesLion):

Nasol daca sa prajit...

| Seeeveeen1 a răspuns:

NFS Underground 1si 2