| Andrei123Andrei a întrebat:

Daca imi cumpar de pe Steam un joc (gen Euro Truck Simulator 2) as putea sa il instalez si pe alt calculator si sa mearga fara contul de Steam?
Multumesc!

4 răspunsuri:
| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns:

1.Poti sa il instalezi pe celalalt calculator, dar iti trebuie acelasi cont de Steam, si desigur Steam.
2.Te-ai tampit?

| Andrei123Andrei explică (pentru florincreatoruldevideoclipuri):

De ce ai pus intrebarea de la 2?

| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns (pentru Andrei123Andrei):

Era o chestie clara...si scuze.
Dar oricum, puteai sa ignori intrebara de la 2.
Am si eu momente cand ma plictisesc :p
Scuze din nou!

| superoidxxl a răspuns:

Poti sa il instalezi de pe alt calculator daca ai acelasi cont Steam fara cont Steam nu merge si daca vrei sa il descarci de pe alt cont Steam trebuie sa il cumperi iar.Deci il poti instala de pe alt calculator dar cu acelasi cont Steam.