| zerow a întrebat:

Salut daca imi da un prieten un server creat de el de metin pot sa fiu eu pe el admin >? sau trebuie sa il creez eu ziceti`mi si mie va rog uitati ce a lasat pe forum
Descriere:
-Securizat 100%
-Armele noi 2011, kinguri noi, 3 mape noi (nau mobi am incercat sa-i pun dar n-am reusit)
-Shopuri PvP
-NPC 20092, 20094 Au fost implementati
-Pentru a aduce teleporteri catre mapele noi scrieti /m 20089 /m 20087
-Level maxim 127
- La Inceput Primesti Iteme 9 pentru tot corpul. (level 1) (n-am schimbat main_quest)
-Fara buguri, Fara lag (Puneti 1GB la ram )
-Server tradus cam 35% Engleza...
-Serverul este creat cu Instant Server by Dany si modificat in proportie de 90%
-Iteme GM adaugate
-Client Recomandat:Abesgaara 3.5

1 răspuns:
| PopMihaiTudor a răspuns:

Normal ca poti sa fii GM(Game Master) dar ideea e ca trebuie sa ai unele cunostinte in materie nu se da gm asa aiurea