| ValiTigru a întrebat:

Dati-mi si mie un fifa sau ceva gen fifa. Daca n-aveti ceva gen fifa daca se poate sa-mi dati un link de la fifa 2011 Zip(adica cu winrar sa nu fie cu install) Ms Anticipat dau funda la cel care imi da site si merge.

1 răspuns:
| Claudyu11 a răspuns:

Salut,pe acest site o sa gasesti ce fel de Fifa doresti, cauta in partea dreapta:
http://www.gloverzz.net/,daca ceva nu merge sau mai doresti informatii, ma poti contacta pe skype la id-ul: sava_claudyu sau yahoo: cin3va_dragutz;)