| andreius25 a întrebat:

Salut.de 2 zile am o problema cu google chrome-ul.cand intru in el orice pagina as incerca s-a deschis se incarca cateva secunde iar apoi apare mesajul'OF, NU MAI MERGE'! am instalat mai multe dar la fel. Care ma puteti ajuta cu un sfat? multumesc

5 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Ce specificatii ai la pc? Google chrome papa mult ram daca ai un pc vechi sau cu putini rami si mai lasi ceva pornit poate asta e motivul insa mi se pare ciudat.
Ai incercat si alt browser gen opera sau internet explorer?
Ai aceeasi problema la ele?

| andreius25 explică (pentru Bobby711):

Pana acum a mers perfect.am incercat alte browsere dar merg greu

| Bobby711 a răspuns (pentru andreius25):

Poti sa imi spui ce specificatii ai la pc daca zici ca si altele iti merg greu cred e de la pc ul tau

| andreius25 explică (pentru Bobby711):

E vechi.dar ma mir ca pana acuma a mers perfect.

| Bobby711 a răspuns (pentru andreius25):

Cel mai probabil asta e problema. Ai antivirus bun pe el? Unele programe daunatoare pot afecta performantele. Sau poate ca ai unele programe nefolositoare ce ruleaza si ocupa rami ai instalat ceva pe el de curand? Ah si windows-ul presupun ca ai xp nu? Il ai de mult instalat? Poate ca e cazut sa il schimbi. Apasa ctrl+alt+del intra la task manager(manager activitati) da la performanta si vezi acolo utilizare cpu si utilizare ram daca alea 2 sunt la maxim inseamna cand intri in google chrome e clar de ce nu merge si vezi la ce nivel sunt situate cand nu ai nimic pornit.