| EdyMaxHD a întrebat:

De cateva zile vreau sa imi instalez pe windows 7 HomePremium limba romana si nu gasesc asta nicaieri, nici cand dau update windows. Ma puteti ajuta cumva ca sa imi implinesc dorinta?

5 răspunsuri:
| Radyr a răspuns:

Stai. Vrei sa poti seta WIndows-ul sa fie in limba romana?
Nu poti, trebuie sa reinstalezi windows-ul sa sa-l pui in limba romana.

| aly300 a răspuns (pentru Radyr):

Ba da ma poti

| Radyr a răspuns (pentru aly300):

Sa mori tu. Lumineaza-ma.

| aly300 a răspuns (pentru Radyr):

Ma cauta la windows update roumanian language pack il descarci il instalezi intri si schimbi de pe engleza pe romana si dai restart si atat si nu-i nevoie sal reinstalezi

| EdyMaxHD explică:

Am uitat sa mentionez:Versiune de 32biti