| bosul2000 a întrebat:

Salut, de ce imi da eroarea asta pe windows 10?
http://imgur.com/a/a901S

Va rog ajutati-ma ca ma enerveaza rau, cand ma joc, imi baga jocul in bara doar ca sa imi arate eroarea asta, si cand caut ce imi scrie pe eroare pe Google, nu imi da nimic, sau daca, caut in search tot la fel, nu imi da nimic, va rog ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Ai un bot / worm / malware.
Scanează cu un antivirus și curăță mizeriile!

| bosul2000 explică (pentru mihai69):

Am scanat cu antivirusul de la windows 10 si nu am niciun virus...

| mihai69 a răspuns (pentru bosul2000):

Asta crezi tu. Fă un „rescue CD" (caută cu google!) și scanează cu ăla, după ce ai și butat cu el. Mulți producători de antivirusuri au astfel de utilitare.
===
Chestia e că majoritatea programelor malware *ȘTIU* să păcălească window$ul cum că ar fi „curat".

| bosul2000 explică (pentru mihai69):

Da, chiar aveam in virus, daca aveti aceeasi problema ca mine, sau cev in genul meu, scanati cu UnHackMe!

4 răspunsuri:
| GL757W a răspuns:

Pe mine m-a dus pe pagina de google.ru, probabil ai un virus ceva