| kiddu01 a întrebat:

Salut, de ceva timp am inceput sa ma joc Wizard101, toate bune si frumoase pana am vazut ca trebuie sa deblocez o lume( Firecat Alley) iar pentru ea imi trebuie 750 crowns.
Daca ma poate ajuta cineva cu un cont sau cu crowns sau cu sfaturi pentru ca nu am priceput jocul 100%, sa ma contacteze: stk.kiddu@ y a h 0 o. com

1 răspuns:
| 7UpGaming a răspuns:

Jocul e o panarama pentru ca dupa un timp trebuie sa bagi bani ca sa mai poti juca calumea. Nu iti recomand jocul.