| clauudiu231 a întrebat:

Salut de ceva timp caut un metin2 pe placul meu as vrea sa fie asa : p-urile sa se faca manual cu ss cite exo carti la invatatorii,batalie-sirius, otel-posedata, si ratele sa fie facute in asa fel incat sa cresti destul de repede. Fundita+vot!

Răspuns Câştigător
| KingofWaR1 a răspuns:

Caută pe net : Story2. Cărțile le găsești la învățători, level maxim 99, pana la Sirius și Pose, se crește ușor. Fundă?

3 răspunsuri:
| KeNNT3D a răspuns:

Salut,incearca meti n2 forgotten sunt multi playeri e sv roman evolutie pana la beta, skilurile le faci manual xd sper sa-ti placa utie aici site:
http://ro.mmo.forgottenworld2.ro/index.php

| Daniel456544 a răspuns:

Metin2 GX!

| DrAgoNeXtAz a răspuns:

Incearca metin2 cora, are lv maxim 250, cresti foarte repede.E un metin destul de bun.