| JoKeR999 a întrebat:

Caut un server de Metin2 privat. Vreau sa fie pvm-pvp(sa nu fie pvp full, vreau sa cresc), sa aiba maxim in shop Ninfa +9 sau pumnale fulger+9 ma rog. sa fie dga +9. Poate sa fie si Batalie sau Otel +0+9.Vreau sa fie classic(sa se evolueze din batalie in sirius si din otel in posedata(pot sa fie mai multe evolutii).Sa se creasca destul de bine, ratele sa fie 300-500x sau mai mult. Daca e posibil sa aiba si bonusuri 6/7 in NPC sau pe site.Nu trebuie sa fie neaparat.Metinul sa fie de durata.
Va rog nu imi dati metine for fun deoarece nu au nici un farmec.
Multumesc, sper sa se gaseasca asemenea metine.Dau funda le metinul care se aseamana cel mai mult cu ce am zis.

2 răspunsuri:
| XxRoByXx0O a răspuns:

Hey. Iti recomand metin2 hot style respectiv apollo. Au acelasi owner si se aseamana mult cu ce ai spus tu

| JoKeR999 explică (pentru XxRoByXx0O):

Mersi,as incerca hot style, dar mai astept niste raspunsuri si daca nu se compara cu hot iti dau funda