| Chriss203 a întrebat:

De ceva timp mi-am reinstalat windowsul din windows-ul din 7 in xp.
Si au trecut 5 zile si mam gandin sa imi reinstalez Minecraft am dat la download java, sa downloadat l-am descis s-a incarcat, si dupa imi apare aceasta eroarre:

http://postimg.org/image/pwx4w87rn/
http://postimg.org/delete/6rtvmgt3s/

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Ai fact cea mai mare greseala! Windows XP numai are suport din 8 aprilie 2014, ceea ce inseamna ca ia foarte usor virusi, si ca unele programe numai merg pe el. Nu crezi ca vechiului XP nu i-a ajuns dupa 12 ani? Schimba-ti la loc Windows-ul, si pune-ti Windows 7, pentru ca este cel mai bun la ora actuala. O zi buna!

| Chriss203 explică (pentru YoChriss):

Multumesc am bagat din nou windows 7 merge java, ma joc minecraft. Ms

| YoChriss a răspuns (pentru Chriss203):

Primesc funda?

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Xp din 8aprilie2014, nu mai are suport Microsoft, adica anumite programe, aplicatii, nu mai merg pe xp.