| Pecheanu_Cosmin_2000 a întrebat:

De curand am descarcat un joc (mai exact counter strike source), dar cand il deschid imi da eroarea: Unable to load.\steam\steam.dll
Please edit or comment out Steam.dll value in rev.ini.Cum pot rezolva eroarea?

1 răspuns:
| LilTunechi a răspuns:

Ia jocul de la reloaded asta poate fi una si alta este o problema des intalnita la windows 7 cu majoritatea fisierelor dll si trebuie uneori reinstalat windowsul am avut cv asemanator poate nu-ibig grin